اکانتی هکی PS4 چیست ؟!؟

اکانتی هکی PS4 چیست ؟!؟

اکانت ترکیبی ps4 چیست

 

همانطور که اطلاع دارید، این روز ها اکانت های ترکیبی نظر بسیاری از کاربران کنسول های پلی استیشن ۴ و حتی کنسول ایکس باکس وان را به خود جلب کرده اند. این اکانت ها به دلیل قیمت کمتر و بازیهای بیشتر، راحتی و رضایت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند و به همین دلیل است که خرید آن ها این روز ها بسیار بیشتر از قبل رواج پیدا کرده است. در این مطلب میخواهیم اطلاعات کاملی درباره این اکانت ها در اختیار کاربران وبسایت کنسولفا قرار دهیم. با مطالعه این مطلب بطور کامل، می توانید یک اکانت ترکیبی را به خوبی شناسایی و در نهایت با نتیجه گیری مناسب اقدام به خریداری نمایید. با ما همراه باشید…

اکانت ترکیبی چگونه تهیه میشود؟
اکانتی هکی PS4 چیست ؟!؟
اکانتی هکی PS4 چیست ؟!؟

مسلماً این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران را به خود درگیر کرده است. اکانت ترکیبی درواقع با نام “ اکانت ترکیبی ” روانه بازا نشد! این اکانت ها به این دلیل نام “اکانت ترکیبی” را به خود اختصاص دادند که بیشتر از یک عنوان در خود دارند. معمولا بیشتر اکانت های ترکیبی حداقل دارای یک ماه اشتراک در شبکه پلی استیشن تحت عنوان PlayStation Plus هستند و این نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن ها می باشد. اما معمولا این سوال برای خریداران پیش می آید که “یک اکانت ترکیبی چونه تهیه میشود؟”

یک کاربر، بازیهای زیادی را در اکانت خود قرار داده است و همچنین اکانت خود را عضو اشتراک PlayStation Plus نیز قرار داده است. حالا یک شخص با ترفند ها و برنامه های مربوطه، رمز اکانت را به دست می آورد. مسلماً بدست آوردن رمز یک اکانت پلی استیشن بسیار راحت تر از بدست آوردن رمز اکانت های Gmail است! زیرا امنیت شبکه پلی استیشن حتی نزدیک شبکه های گوگل هم نیست. به همین دلیل است که اخبار زیادی در زمینه حمله هکر های مختلف و گروه های هکر به شبکه پلی استیشن (PSN یا PlayStation Network) را شاهد هستیم.

خرید اکانت ترکیبی psn

حالا که یک نفر رمز اکانت شخص را بدست آورده است، آن را برای فروش میگذارد و از آنجایی که بسیاری از کاربران ایران و حتی جهان از بالا بودن هزینه بازیهای پلی استیشن ناراضی هستند، به این اکانت ها روی می آورند. استفاده از این اکانت ها هیچ آسیب و عواقبی برای یک کنسول پلی استیشن به همراه نخواهد داشت و تنها مشکلی که دارد این است که هیچ گارانتی ای در اختیار خریدار قرار نمیگیرد.

بسیاری از اکانت های ترکیبی شامل جدیدترین بازیهای روز دنیا هستند و حتی بصورت “مزایده” نیز برای فروش قرار میگیرند و قیمتی بالاتر از ۲۰۰,۰۰۰ تومان را به خود اختصاص میدهند در حالی که خود ارائه دهنده آن را از یک منبع پخش کننده با هزینه ای کمتر از ۷۰۰۰۰ تومان تهیه کرده است.

به لطف برنامه محبوب Telegram و نسخه های جدید آن که امکان ساخت کانال (Channel) را به خود اختصاص داد و خود را از سایر برنامه ها در این زمینه متمایز کرد، این روز ها شاهد هستیم که بسیاری از کاربران حتی با سنی کم دست به فروش اکانت های ترکیبی زده اند. این کاربران اکانت های ترکیبی را از یک شخص دیگر با قیمت عادی خریداری میکنند در حالی که این قیمت عادی برای آن ها قیمت خرید است! به همین دلیل هزینه ای بالاتر را برای اکانت لحاظ میکنند و نام عناوین داخل اکانت را در کانال خود قرار داده و آن را به فروش میرسانند.

نتیجه نهایی این مطلب این است که درباره اکانت های ترکیبی اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکانت های ترکیبی برای کنسول شما هیچگونه ضرر و آسیبی به همراه ندارند و خطراتی مانند مسدود (Ban) شدن کنسول و اکانت شخصی، شما را تحدید نمیکنند. تنها عیب اینگونه اکانت ها نداشتن گارانتی و ضمانت است که نسبت به هزینه ای که آن را خریداری میکنید میتواند عیب چندان بزرگی نباشد.

شما میتوانید راهنمای استفاده از اکانت هکی PS4 با قیمت بسیار مناسب این اکانت را روی کنسول خود فعال کرده و به راحتی آنلاین و آفلاین بازی کنید.

 

combinatorial,accounts ps4,combinatorial,combinatorial account,combinatorial accounts,combinatorial ps4,ps4,ps4 account,ps4 accounts,ps4 combinatorial,ps4 combinatorial account,اکانت,اکانت ps4,اکانت پلی استیشن,اکانت پلی استیشن ۴,اکانت ترکیبی,اکانت ترکیبی ps4,اکانت ترکیبی پلی استیشن ۴,اکانت ترکیبی کنسول ps4,اکانت های ps4,اکانت های پلی استیشن ۴,اکانت های ترکیبی,اکانت های ترکیبی ps4,اکانت های ترکیبی پلی استیشن ۴,اکانت های ترکیبی کنسول ps4,اکانتها,اکانتهای ps4,اکانتهای پلی استیشن ۴,اکانتهای ترکیبی,اکانتهای ترکیبی ps4,اکانتهای ترکیبی پلی استیشن ۴,اکانتهای ترکیبی کنسول ps4,پلی استیشن,پلی استیشن ۴,ترکیب,ترکیبی,ترکیبی ps4,درباره اکانت ها,درباره اکانت های ps4,درباره اکانت های ترکیبی,درباره اکانت های ترکیبی ps4,درباره اکانت های ترکیبی کنسول ps4,درباره اکانتهای ترکیبی ps4,کنسول ps4