زمان انتشار و اخرین اخبار Assassin’s Creed Origins

زمان انتشار و اخرین اخبار  Assassin’s Creed Origins

زمان انتشار Assassin’s Creed Origins

خرین اخبار  Assassin’s Creed Origins

زمان انتشار و اخرین اخبار  Assassin’s Creed Origins

 

براساس پستی که در وب‌سایت ردیت منتشر شده، بنظر می‌رسد تصویری از Assassin’s Creed بعدی که احتمالا نام آن Origins می‌باشد، لو رفته است.

تصویر انتشار یافته با شایعاتی که اخیرا حول عنوان Assassin’s Creed که داستان این نسخه قرار است در مصر روایت شود، همخوانی دارد. بنابر گفته شایعات این نسخه به مانند نسخه Syndicate دارای دو شخصیت خواهد بود. ظاهرا عنوان در دست ساخت یوبی‌سافت از لحاظ وسعت «بسیار عظیم» است و داستان بازی در مورد اولین انجمن قاتلین (Assassin’s Guild) می‌باشد. همچنین پیشرفت شخصیت در بازی مانند عناوین قبلی این سری برروی داستان بازی تاثیر زیادی نخواهد گذاشت. از همین حیث برخی منابع این عنوان را با عنوان Skyrim مقایسه کرده‌اند. براساس گفته‌های وب‌سایت WWG: بازیکنان می‌توانند در خارج از مرزهای مصر نیز به ماجراجویی و گشت و گذار بپردازند، احتمالا حتی تا یونان!

می‌توانید تصویر لو رفته را در ادامه مشاهده نمائید:

بنظر می‌رسد میزان آزادی عمل بازیکنان در بازی شبیه به همان چیزی باشد که قبلا در سری Far Cry شاهدش بودیم. منبع دیگری طی صحبت با وب‌سایت WWG اعلام کرده است که: این بازی عنوانی وسیع و بزرگ‌ترین بازی سری Assassin’s Creed خواهد بود. بنابر ادعاهای موجود همانطور که در تصویر منتشر شده قابل مشاهده است در بازی شاهد نبردهای دریایی نیز خواهیم بود. لازم بذکر است شخصی که در تصویر انتشار یافته به چشم می‌خورد شباهت بسیاری به کاراکتری که تصویرش در ماه فوریه لو رفته بود، دارد (در هر دو تصویر سپر و شلوار کاراکترها مشابه است). تصویر لو رفته در ماه فوریه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

نکته دیگر اینکه اگر برروی تصویر منتشر شده زوم کنید، در قسمت بالا و سمت چپ تصویر می‌توانید نام ماموریت و اهداف آن را مشاهده کنید. براساس نوشته‌های موجود ماموریت شامل انجام کارهای “کشتن یک تمساح” و “Shadya را تا خانه Khenut دنبال کنید” می‌شود. که برطبق منابع موجود، Khenut نام ملکه‌ و همسر پادشاه Unas بوده که در دوره سلسه پنجم پادشاهان مصری زندگی می‌کرده است.

در طی مراسم E3 امسال ممکن است شاهد معرفی این عنوان باشیم و احتمال می‌رود این نسخه به مانند سنت هر ساله سری Assassin’s Creed که در ماه اکتبر منتشر می‌شوند، عرضه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =